آخرین خبر

احتیاج به کمک دارید؟٬ با ما تماس بگیرید : ۳۶۳۵۹۳۶۹-۰۷۱ || ارسال درخواست در ساعات غیر اداری

تعرفه سرویس های اینترنت پر سرعت

Screen Shot 2018 10 10 at 4.28.09 PM تعرفه اینترنت مگانت


تعرفه سرویس های شبانه اینترنت پر سرعت

Screen Shot 2018 10 10 at 4.28.13 PM تعرفه اینترنت مگانت


تعرفه حجم اضافی اینترنت پر سرعت

FCP Extended Traffic تعرفه اینترنت مگانت


توجه داشته باشید :

۱- ترافیک خریداری‌ شده تنها در دورهٔ که خرید انجام‌شده است قابل‌استفاده است و قابل جابه‌جایی به دورهٔ دیگر نمی باشد.

۲- آیا با تفاوت‌های بیت و بایت در محاسبه سرعت دریافتی سرویس خریداری شده آشنایی دارید ؟

با مراجعه به سایت http://imega.ir/sis اطلاعات کامل‌تری دراین‌باره به دست آورید.

۳- سیاست مگانت بر این است که کیفیت و ضریب به اشتراک گذاری سرویس کاربران به مراتب بهتر از الزامات قانونی (ضریب اشتراک یک به هشت موضوع مصوبه جلسه ۱۵۲ کمیسیون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) و چارچوب قرارداد با آنان باشد. تجربه چندین ساله ی مگانت نیز موید این واقعیت است که تقریبا تمامی کاربران از این ویژگی برخوردار می شوند.اما چنانچه برای سرویس های نامحدود، کاربری به صورت پیوسته با ابزارهای به اشتراک گذاری فایل، به مصرف بی رویه تا جایی ادامه دهد که کاربران دیگر را تحت فشار قرار دهد یا در شبکه یا در مهندسی ترافیک اختلال ایجاد کند، با هدف حفظ کیفیت برای همه کاربران دیگر، به صورت خودکار و تدریجی ضریب به اشتراک گذاری و کیفیت سرویس وی مطابق قرارداد خواهد شد و تا مدت زمانی نمی توانند از این ویژگی فراتر از قرارداد بهره مند شوند.

۴- مدت اعتبار قیمت های لیست فوق : کلیه تعرفه ها طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محاسبه و تایید شده و تا زمانی که تغییر قیمتی توسط این سازمان صورت نگیرد، قیمت های یاد شده اعتبار خواهد داشت.

۵- خدمات ارایه شده به مشترکین شرکت مگانت، مطابق ضوابط مصوب شده در جلسه شماره ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافق نامه سطح خدمات یا (SLA) خدمات ارتباطات داده‌ها می‌شود.
برای مشاهده پارامترهای مصوبه یاد شده به سایت http://imega.ir/sla مراجعه کنید.

۶- مگانت عاملیت ارتباطات ثابت پارسیان با مجوز اف سی پی به شماره ۲۴-۹۴-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی می باشد.

 
enamad تعرفه اینترنت مگانت