آخرین خبر

احتیاج به کمک دارید؟٬ با ما تماس بگیرید : ۳۶۳۵۹۳۶۹-۰۷۱ || ارسال درخواست در ساعات غیر اداری

جدا سازی بستر اینترنت و اینترانت سازمانی

با توجه به نیاز روزافزون سازمان ها به اتصال دائم کاربران به اینترنت جهت تبادل داده ها و امورات روزمره اداری و یا سازمانی و از سوی دیگر نیاز به امنیت داده ها سازمانی امر جدا سازی بستر اینترنت از شبکه داخلی سازمانی (اینترانت سازمانی) به یکی از نیاز های اصلی سازمان ها تبدیل شده است.

جهت اجرای خدمات جدا سازی بستر اینترنت و اینترانت سازمانی شرکت پس از درخواست کتبی سازمان مبنی بر نیاز به اجرای خدمات در شبکه سازمان با مراجعه کارشناسان شرکت به محل برآورد اولیه از وضعیت فعلی شبکه و نقاط خطر یدست آمده، پس از آن طرح پیشنهادی به انضمام طرح فنی به مدیریت IT  مجموعه ارسال می گردد .

پس از هماهنگی های لازم فنی و رفع نیاز های سخت افزاری مورد نیاز مانند روتر ها = دیواره آتش – سویچ های مدیریت شده و مواردی از این دست، تیم فنی شرکت شامل دو تیم فنی و آموزش در محل حضور یافته و در برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده و مورد توافق، اقدام به پیاده سازی و آموزش روش استفاده از قابلیت های جدید در شبکه اصلاح شده در سطوح مدیریتی و کاربری شبکه سازمانی می پردازند .

لازم به ذکر است که حین از اجرای این طرح در سازمان تمامی ملاحضات لازم جهت حفظ تمامی قابلیت های قبلی شبکه سازمان به عمل می آید.


 

در صورت نیاز به مشاوره فنی با ما در تماس باشید .